Witraż jako otwór w oknie

Witraż jako otwór w oknie

4,33 / 3 głosów

Dbamy o bezpieczeństwo lokali handlowych. W toku działalności nieustannie poszukujemy nowych, ulepszonych metod zabezpieczeń. Jedną z takich metod są witraże. Co to za rodzaj szkła? Jakie są zalety i wady tej opcji?

Jakie witraże są używane do produkcji witraży?

Jakie są zalety i wady witraży?

Szklana płyta służy do otwierania okna.

Szklana płyta jest wyposażona w wiele szklanych kulek. Technologia ta pozwala na uzyskanie powtarzalnych witraży. Można je zawiesić w warunkach otwartych lub zamkniętych. Nie potrzebują wody do skroplenia. Dzięki temu są wodoodporne i przyjazne dla środowiska.

Trwałe witraże. Często dokonujemy zmian w oknach, gdy otrzymujemy informację o ich trwałości. Martwimy się o ich stan, gdy używamy ich przez wiele lat.

Jakie są zalety witraży?

W procesie produkcji listwy używane do przykrycia okna pokryte są warstwą ochronną. Dzięki temu okno jest chronione przed wilgocią i warunkami atmosferycznymi.

Gdy nasze okno nie jest pokryte tą technologią, możemy zastosować witraże. Nie musimy przygotowywać okna przez kolejne kilkaset lat.

Czy istnieje różnica między witrażami a witrażowymi drzwiami?

A więc co jest bardziej interesujące i praktyczne - witraże czy witraże drzwiowe? Powinniśmy odpowiedzieć na pytanie. Jak sama nazwa wskazuje, witraże służą do dekoracji okna. Ościeżnice drzwiowe wykorzystywane są również do produkcji witraży. Ta technologia jest przyjazna dla środowiska. W całości zużywamy mniej niż 1% plastiku.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *